Плюси отримали ліцензію телеканалу Пінчука

10 грудня 2021, 13:58

Цифрова ліцензія телеканалу М2 перейшла до керівництва платформи Viasat, яка належить медіагрупі 1+1.

Нацрада з телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію компанії ТОВ Діджіван на керівницю платформи Viasat Світлана Міщенко. Про це пише профільне видання Детектор Медіа за підсумками засідання регулятора 8 грудня.

Відео дня

Раніше ця цифрова ліцензія належала юридичній особі телеканалів М1 та М2 рупа StаrLightMedia) ТОВ Телеодин. Саме ця компанія мала ліцензію на цифрове ефірне мовлення для каналу М2 у мультиплексі МХ-4.

Як зазначає видання, цього мультиплексу фактично не існує, а ліцензія його провайдера — ТОВ Українська цифрова телемережа — була анульована кілька років тому. Таким чином, М2 не міг мовити в цифровому ефірі.

Зазначається, що у 2021 році компанія Телеодін створила дочірню компанію Діджіван та перевела на неї цифрову ліцензію. Нацрада у свою чергу переоформила ліцензію у жовтні року, що минає.

Замість бізнесмена та політика Миколи Баграєва новим бенефіціаром компанії став юрист Сергій Рабенко. Згідно з реєстром, він є керівником та власником ще чотирьох компаній, які не мають відношення до медіа.

Внаслідок переоформлення ліцензії також змінився логотип компанії з Аргумент ТВ на УНІАН ТВ.

Раніше повідомлялося, що бенефіціарний власник 1+1 олігарх Ігор Коломойський вийшов з наглядової ради телеканалу.

Нагадаємо, що медіагрупа Коломойського офіційно оголосила про покупку Viasat ще у 2016 році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X