Пастка для довірливих. Майже в половині випадків кібершахраї заманюють українців обіцянками перемоги в неіснуючих акціях — опитування

25 жовтня, 14:51
З повідомленнями про перемогу в неіснуючій акції стикалося понад третина абонентів оператора (Фото:Jonas Leupe\Unsplash)

З повідомленнями про перемогу в неіснуючій акції стикалося понад третина абонентів оператора (Фото:Jonas Leupe\Unsplash)

Майже половина випадків кібершахрайства пов’язана з обіцянками виграшу чи перемоги у неіснуючих акціях.

Понад 47% випадків кібершахрайства в Україні містять обіцянки виграшу чи перемоги у неіснуючих акціях.

Про це йдеться у результатах опитування мобільного оператора Київстару.

Відео дня

Так, 32,2% абонентів оператора стикалися із повідомленнями про перемогу в неіснуючій акції, ще 15% - з обіцянкою виграшу у разі сплати комісії.

Абоненти оператора стикалися з такими фактами кібершахрайства:

  • Дзвінок від «оператора» з проханням назвати пароль із SMS отримували 13,6% абонентів;
  • 5,5% отримували невеликий грошовий переказ із подальшою спробою отримати дані банківської картки;
  • 4,6% абонентів отримували дзвінок із повідомленням, що син/дочка потрапили у біду;
  • 1,3% стикалися із крадіжкою мобільного номера.

Чи не стикалися з фактами кібершахрайства 27,7% респондентів.

Є позитивні зрушення щодо українців до кібербезпеки. Це важливо, адже найчастіше кібершахрайство — це соціальна інженерія, де зловмисники вдаються до психологічних підходів, щоби виманити матеріальні цінності чи персональні дані», — зазначили в компанії.

У компанії зазначають, що реакція опитаних на дії шахраїв також змінилася. Зокрема, 97,3% з опитаних не виконають вказівки щодо операцій з банківською карткою після дзвінка з незнайомого номера; 94,7% не повідомлять дані, якщо до них зателефонує нібито співробітник мобільного оператора/банку, щоб дізнатися код або пароль із SMS.

Також 81,2% користувачів перевіряють достовірність інформації, отримуючи повідомлення про виграш від незнайомого адресата. Ще 77,5% шукають першоджерело інформації, перш ніж перейти за посиланням, що надійшло в SMS-повідомленні або на e-mail. Крім того, 77,9% - знають, що у разі кібершахрайства потрібно повідомити Кіберполіцію та поліцію.

Крім того, 60,5% опитаних абонентів вживають додаткових заходів щодо запобігання шахрайству на пристроях, а 60,5% - захищають фінансовий номер телефону, верифікований банком.

Раніше у Держспецзв'язку попереджали про шахраїв, які спекулюють на виплати грошової допомоги.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X