Грошей більше не просить. Маск назвав кількість працюючих в Україні терміналів старлінк

18 жовтня, 09:18
Ілон Маск заявив, що SpaceX відкликала запит до Пентагону на фінансування терміналів Starlink (Фото:NTB/Carina Johansen via REUTERS/File Photo)

Ілон Маск заявив, що SpaceX відкликала запит до Пентагону на фінансування терміналів Starlink (Фото:NTB/Carina Johansen via REUTERS/File Photo)

Глава Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що в Україну було відправлено понад 25 тисяч терміналів Starlink.

Глава Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що зараз до України було відправлено понад 25 тисяч терміналів Starlink.

Про це він написав у Twitter.

Водночас, мільярдер стверджує, що за обслуговування платять менше половини пристроїв.

Відео дня

"Якщо бути точним, то в Україну було відправлено 25 300 терміналів, але на цей час лише 10 630 платять за обслуговування", - написав Маск.

Також він заявив, що SpaceX вже відкликала свій запит на фінансування терміналів, який компанія направляла до Пентагона у вересні — ще до початку серії скандальних твітів Маска про мирний план для України та твіту колишнього посла України в Німеччині, який запропонував мільярдеру сходити н**уй.

Як повідомило видання Politico увечері 17 жовтня, у Пентагоні розглядають можливість фінансувати доступ українців до інтернет-послуг Starlink. Оплату Starlink обговорюють також у ЄС.

Як зазначив глава МЗС Литви Габріеліус Ландсбергіс, тема Starlink стала предметом дискусії на зустрічі 27 міністрів закордонних справ ЄС 17 жовтня.

Він наголосив, що доступ до інтернету для України не повинен залишатися в руках одного «надпотужної» людини, яка може Якось прокинутися і сказати:  «Я вже не хочу це робити, і все».

Водночас Маск не зупинився на пропозиціях мирного плану для України, які включали поступку РФ українських територій, у тому числі Криму.

Так, увечері 17 жовтня він знову заявив, що повернення Україною Криму закінчиться ядерною війною. Мільярдер згадав ймовірність початку Третьої світової війни та додав, що Росія сприймає Крим виключно як свою територію, «подобається це комусь чи ні».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X