Штраф — $1 млрд. Маск погрожує розірвати угоду з Twitter

6 червня, 16:55
Ілон Маск (Фото:Patrick Pleul / Reuters)

Ілон Маск (Фото:Patrick Pleul / Reuters)

Мільярдер Ілон Маск погрожує вийти з угоди щодо купівлі Twitter. У такому разі йому загрожує штраф в $1 млрд.

СЕО Tesla Ілон Маск пригрозив розірвати угоду на купівлю Twitter, звинувативши компанію в недотриманні його запиту на надання даних про кількість спаму та фейкових акаунтів.

Відео дня

Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на лист Маска.

У листі до головного юрисконсульта Twitter адвокат Маска заявив, що СЕО Tesla має право на запитані дані, частково для того, щоб він міг сприяти фінансуванню угоди.

«Наразі Маск вважає, що Twitter явно відмовляється виконувати свої зобов’язання за угодою про злиття», — зазначив адвокат мільярдера.

Він підкреслив, що Маск не зобов’язаний ні пояснювати причини запиту даних, ні підкорятися новим умовам, які компанія намагалася нав’язати його договірному праву на дані, що запитуються.

«Це явне суттєве порушення зобов’язань Twitter за угодою про злиття, і Маск залишає за собою всі права, що випливають з цього, включаючи його право не завершувати угоду та її право розірвати угоду про злиття», — зазначив адвокат бізнесмена.

Раніше повідомлялося, що акціонери Twitter пред’явили позов Ілону Маску, стверджуючи, що він маніпулював ціною акцій компанії у своїх інтересах.

Раніше повідомлялося, що американський мільярдер Ілон Маск оголосив про припинення угоди щодо купівлі соціальної мережі Twitter після оприлюднення звіту компанії про кількість спаму.

Якщо Маск передумає купувати Twitter, йому доведеться заплатити штраф у розмірі $1 млрд.

Не всі співробітники компанії вітають зміни. Нещодавно з Twitter звільнилися одразу два топменеджери.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X