Залишилися лише лояльні. Маск заявив про закінчення масових звільнень у Twitter і готовий наймати нових співробітників

22 листопада 2022, 10:56
Ілон Маск скоротить майже 4 тисячі працівників Twitter (Фото:Elon Musk/Twitter)

Ілон Маск скоротить майже 4 тисячі працівників Twitter (Фото:Elon Musk/Twitter)

Новий власник Twitter Ілон Маск заявив, що звільнення в компанії добігли кінця.

Під час зустрічі зі співробітниками Ілон Маск заявив, що Twitter закінчив скорочення персоналу і розпочинає активний найм інженерів та співробітників у відділ продажу.

Відео дня

Про це пише The Verge з посиланням на двох співробітників компанії та частковий запис зустрічі.

Як пише видання, це оголошення Маск зробив того ж дня, коли пройшли масові звільнення у відділі продажів Twitter. Після покупки компанії Маском цей відділ втратив майже все своє керівництво.

На які саме позиції йде найм Маск не уточнив. В цей час на вебсайті компанії немає відкритих вакансій.

Новий власник Twitter визнав, що його поточна реорганізація компанії «матиме багато помилок», але «згодом стабілізується».

Відповідаючи на запитання одного із співробітників, він сказав, що " значні частини технологічного стека необхідно перебудувати з нуля". Також він додав, що було б непогано « дещо децентралізувати [] роботу», розмістивши інженерні групи в Японії, Індії, Індонезії та Бразилії.

Також Маск зазначив, що співробітникам будуть надані опціони на акції в Twitter, і вони зможуть регулярно їх переводити в готівку. Аналогічно влаштована ситуація у SpaceX.

Раніше Маск скоротив половину штату компанії, звільнивши, серед іншого, кілька топменеджерів.

Пізніше він також звільнив приблизно 4400 із 5500 підрядників без повідомлення чи попередження — їх просто позбавили доступу до Slack та електронної пошти.

19 листопада Маск опублікував фото з офісу з співробітниками Twitter . У реплаях до його посади деякі користувачі почали жартувати, що в Twitter залишилися працівники, які перебувають у США за візами і не можуть дозволити собі втратити роботу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X