Поки всі панькались зі старлінками. У Twitter заявили, що Маск знаходиться під федеральним розслідуванням через угоду з купівлі соцмережі

14 жовтня, 20:49
Адвокат Ілона Маска заявив, що федеральне розслідування проводиться щодо керівників Twitter (Фото:NTB/Carina Johansen via REUTERS/File Photo)

Адвокат Ілона Маска заявив, що федеральне розслідування проводиться щодо керівників Twitter (Фото:NTB/Carina Johansen via REUTERS/File Photo)

У Twitter заявили, що Ілон Маск перебуває під федеральним розслідуванням через свою поведінку в угоді щодо купівлі соціальної мережі за $44 млрд.

Компанія Twitter заявила в судовому документі, який був випущений 13 жовтня, що Ілон Маск перебуває під федеральним розслідуванням у зв'язку з поведінкою в угоді щодо поглинання соцмережі, повідомляє Reuters.

Відео дня

Як зазначає агентство, хоч у документах і йдеться, що Маск перебуває під слідством, у чому саме полягала мета розслідувань і яка федеральна влада їх проводить — не розкривається.

У Twitter додали, що юристи Маска вимагали слідчої таємниці, коли відмовилися передати запитані компанією документи.

Як повідомляє Twitter, наприкінці вересня адвокати Маска надали перелік документів, зміст яких не розкривається іншій стороні на суді, з їх описом та зазначенням їх атрибутів ( «privilege log»), із зазначенням документів, які слід приховувати.

Серед іншого у цьому списку згадувалися чернетки електронного листа від 13 травня до Комісії з цінних паперів та бірж США. ( SEC) та слайд-презентація до Федеральної торгової комісії ( FTC).

" Ця гра в хованки повинна закінчитися", - заявили в Twitter.

У той же час адвокат мільярдера Алекс Спіро сказав Reuters, що це спроба ввести всіх в оману з боку Twitter і федеральне розслідування проводиться щодо керівників компанії.

У компанії відмовилися коментувати заяву Спіро.

Суд дав мільярдеру час до 28 жовтня, щоб закрити угоду із Twitter. Якщо на той час угода не буде укладена, дату судового розгляду буде призначено на листопад.

13 травня у своєму акаунті у Twitter Ілон Маск висловив сумнів у достовірності даних, опублікованих у звіті компанії. Мільярдер збентежив озвучену в ньому кількість ботів. Відповідно до внутрішньої статистики їх менш як 5%.

Він призупинив угоду, заявивши у своєму офіційному акаунті, що поставив її на паузу, поки цифри зі звіту Twitter Inc не будуть підтверджені.

У відповідь керівництво Twitter надало доступ мільярдеру до внутрішньої інформації, що включає потік даних із 500 млн публікацій щодня.

У липні Ілон Маск заявив, що припиняє свою угоду з Twitter. Суд Twitter проти Маска через відмову бізнесмена купити соцмережу за $44 млрд був призначений на 17-21 жовтня.

За два тижні до початку слухань Маск заявив, що готовий купити Twitter за $44 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X