Мільярдер почав торгуватися. Стівен Кінг та Ілон Маск посперечалися через платну галочку в Twitter

1 листопада 2022, 11:02
Стівен Кінг заявив, що не платитиме $20 за верифікацію у Twitter (Фото:twitter.com/StephenKing)

Стівен Кінг заявив, що не платитиме $20 за верифікацію у Twitter (Фото:twitter.com/StephenKing)

Мільярдер Ілон Маск і письменник Стівен Кінг посперечалися через плани нового власника Twitter запровадити абонплату за верифікацію облікового запису в соцмережі. Маск почав торгуватися.

Американський письменник Стівен Кінг обурився планам нового власника Twitter Ілона Маска стягувати з користувачів $20 на місяць за синю галочку верифікації.

Про це він написав у своєму Twitter.

Відео дня

"$20 на місяць, щоб зберегти мою синю галочку ? Чорт забирай, вони повинні заплатити мені. Якщо це введуть, я піду, як Enron », – написав Кінг.

Він наголосив, що справа не в сумі абонплати, а в принципі.

У свою чергу, новий власник соціальної мережі Ілон Маск, який купив компанію за $44 млрд, прийшов у реплаї до Кінга і заявив, що компанії потрібно платити за рахунками і запропонував нижчу ціну.

«Нам треба якось платити за рахунками! Twitter не може повністю покладатися на рекламодавців. Як щодо $8?», - написав Маск.

Також він додав, що представить повніше обґрунтування перед тим, як впроваджувати це нововведення.

Він також додав, що запровадження плати за галочки верифікації — єдиний спосіб перемогти ботів та тролів на платформі, але як саме це допоможе у боротьбі з фейковими обліковими записами не уточнив.

Як повідомлялося, соціальна мережа Twitter, яку наприкінці минулого тижня купив мільярдер Ілон Маск, стягуватиме з користувачів по $20 на місяць за галочку верифікації.

Як повідомлялося, серед перших рішень Маска після завершення угоди щодо Twitter були звільнення генерального директора Парага Агравала, фінансового директора Неда Сігала та Віджаї Гадде, керівника відділу правової політики, довіри та безпеки.

Також повідомлялося, що було звільнено Шона Еджета, основного консультанта компанії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X