З дослідником Бабушкіним. Маск набирає команду для розробки конкурента ChatGPT — The Information

28 лютого, 09:52
Ілон Маск розповів, коли може піти з посади CEO Twitter (Фото:REUTERS/Jonathan Ernst)

Ілон Маск розповів, коли може піти з посади CEO Twitter (Фото:REUTERS/Jonathan Ernst)

Ілон Маск набирає команду для створення конкурента ChatGPT. У минулому мільярдер був одним із інвесторів компанії OpenAI, але покинув раду директорів у 2018 році через конфлікт інтересів.

Мільярдер Ілон Маск звернувся до дослідників штучного інтелекту із пропозицією створити нову дослідницьку лабораторію для розробки альтернативи ChatGPT від OpenAI.

Про це пише The Information з посиланням на людей, які безпосередньо обізнані про ці зусилля.

Відео дня

Як повідомляється, у свою команду Маск найняв Ігоря Бабушкіна, дослідника, який нещодавно залишив підрозділ Alphabet DeepMind AI.

Про плани Маска стало відомо на тлі того, як ChatGPT, текстовий чат-бот, розроблений OpenAI, отримав широку увагу у Кремнієвій долині.

Повідомляється, що Маск та Бабушкін обговорили створення команди для проведення досліджень у галузі штучного інтелекту.

Поки що проект конкурента ChatGPT все ще знаходиться на ранній стадії, без конкретного плану розробки конкретних продуктів.

Як пише The Information, поки Бабушкін офіційно не підписався до команди Маска.

У 2015 році Маск разом з інвестором Семом Альтманом став одним з інвесторів OpenAI. Він залишив раду директорів у 2018 році через "потенційний конфлікт інтересів" пов'язаного з розробкою ШІ для Tesla.

За даними на сторінці в LinkedIn Ігоря Бабушкіна, до Alphabet він приблизно 1,5 роки працював у компанії OpenAI. До цього він близько чотирьох років працював у британській компанії DeepMind, яка займається розробкою ШІ. Пізніше цю компанію викупив Alphabet. Бабушкін отримав диплом магістра в університеті TU Dortmund.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X