«Мені тільки запитати». Liki24 запускає консультації фармацевта

22 вересня 2021, 13:19

Сервіс Liki24 запускає послугу онлайн-консультацій у фармацевта з досвідом роботи від 3 років. Про це йдеться в повідомленні компанії.

У компанії стверджують, що це дозволить заощадити час на походи в аптеки. Режим консультацій працює на сайті сервісу з 9:00 до 21:00. Найближчим часом роботу консультантів хочуть зробити цілодобовою.

Відео дня

У Liki24 відзначають, що онлайн-консультація може знадобитися в ряді випадків, серед яких необхідність уточнення дозування, умов зберігання та правил приймання ліків, перевірка їх сумісності з іншими медикаментами або в ситуаціях, які не вимагають обов'язкового огляду та діагнозу лікаря.

Нагадаємо, що в серпні сервіс Liki24 запустив в Києві термінову доставку ліків.

Сервіс Liki24.сom був заснований в 2017 році Антоном Аврінскім, Сергієм Фадєєвим, Дмитром Лятамбуром, Сергієм Клебановим і Володимиром Зубенко. Всі вони за освітою IT-фахівці. У 2018 році Liki24. сom виграв конкурс стартапів Startup Competition на IT Arena серед 150 учасників. Торік стартап залучив $1 млн інвестицій від Genesis Investments і TA Ventures.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні і Молдові, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій з активами понад $850 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X