Ходити нікуди не потрібно. Перший український мобільний оператор почав ідентифікувати абонентів через BankID

1 квітня 2021, 19:40

Мобільний оператор lifecell першим почав ідентифікувати абонентів через систему BankID. Раніше в компанії заявляли про плани запустити ідентифікацію через додаток Дія.

Мобільний оператор lifecell разом з Нацбанком України запустив систему онлайн-ідентифікації абонентів для реєстрації власного мобільного номера або переходу на контрактну форму обслуговування через BankID. Про це йдеться в повідомленні регулятора.

Відео дня

Відзначається, що тепер для отримання цих послуг користувачам потрібно лише бути власником картки банку, підключеного до системи BankID. За даними НБУ, до системи підключено вже 31 банк.

«Понад 98% користувачів платіжних карток на українському ринку вже можуть скористатися віддаленої ідентифікації за допомогою Системи BankID НБУ», - додали в Нацбанку.

В НБУ наголосили, що lifecell став першим оператором, що приєдналася до BankID. У Нацбанку розраховують, що незабаром до системи приєднаються і інші оператори.

Раніше повідомлялося, що мобільний оператор lifecell буде ідентифікувати абонентів через електронні документи в додатку Дія.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X