Ліцензії на частоти 5G в Україні виставлять на продаж у 2020 році - Омелян

3 травня 2019, 18:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністр інфраструктури поділився планами про введення 5G-зв'язку в Україні

Національна комісія регулювання зв'язку та інформатизації у 2020 році виставить на торги ліцензії на частоти 5G. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє ЕП.

Відео дня

"Сьогодні у нас була зустріч з регулятором. Вони бачать велику перспективу цієї технології 5G. Ми сподіваємося, і це їх позиція, що Україна в наступному році зможе виставити на продаж перші ліцензії на 5G. Такий план регулятора, і ми його гаряче підтримуємо", - розповів Омелян.

Раніше, 18 квітня 2019 року, Омелян оголосив про запуск в Україні пілотного проекту "Інтернет речей на дорогах на базі технології зв'язку п'ятого покоління 5G". Проект реалізують Nokia, Vodafone Україна за підтримки Міністерства інфраструктури.

В рамках проекту на окремій ділянці дороги (21-й кілометр Дніпровського шосе) протягом двох місяців учасники проекту будуть тестувати технологію інтернету речей на дорозі і збирати статистичні дані за допомогою мережі LTE, а вже з другого півріччя 2019 - за допомогою зв'язку п'ятого покоління 5G .

Раніше повідомлялося, що оператор lifecell почав тестування технології Massive MIMO 32x32, яка дозволить розгорнути 5G-мережу в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X