«Чітко бачимо можливість». У Ланет сподіваються на відновлення співпраці з 1+1 media

27 липня 2020, 14:58
Провайдер Ланет сподівається на відновлення співпраці з «Плюсами» попри дострокове розірвання договору.

Один з найбільших інтернет-провайдерів України Ланет заявив, що веде переговори про укладення нової угоди з групою 1+1 media. Про це повідомив заступник директора Мережі Ланет Дмитро Ганзенко.

Відео дня

У компанії заявили, що вони отримали листа від 1 + 1 про одностороннє розірвання угоди є документом, що свідчить про те, що дію поточного договору буде повністю припинено.

У той же час, за словами Ганзенко, переговори про відновлення співпраці проходять хоч і повільно, але "в конструктивному руслі".

"Можливість для подальшої співпраці ми бачимо чітко і ясно", - зазначив Ганзенко.

Раніше група 1+1 media офіційно повідомила про дострокове розірвання співпраці з провайдером Ланет. У медіагрупі заявили, що не змогли прийти до угоди з ТОВ Мережа Ланет по ряду принципових моментів.

Нагадаємо, що 13 липня, великий український провайдер ТБ і інтернету - Ланет - звинуватив 1+1 media в тиску на бізнес. Тоді в компанії заявили, що 1+1 media вимагала прибрати з сітки провайдера ряд телеканалів, що не були закодовані на супутнику. У провайдера додали, що «для прискорення прийняття рішення» медіагрупа також направила в Ланет лист про достроковий розрив співпраці.

У самій медіагрупи спростували звинувачення оператора і заявили, що відправили зазначений лист - «з метою проведення переговорів щодо перегляду комерційних умов співпраці з ТОВ Мережа Ланет».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X