«Картельна змова». У Ланеті заявили, що готові судитися з медіагрупами і йти в АМКУ

2 квітня 2021, 14:34

Провайдер Ланет готує документи для звернення в суд і Антимонопольний комітет через розірвання медіагрупами контрактів на трансляцію каналів. За словами засновника компанії Віктора Мазура, документи планують подавати не раніше ніж через тиждень.

Один з найбільших інтернет-провайдерів України Ланет готують документи до суду і Антимонопольний комітет через відмову чотирьох медіагруп (StarLightMedia, Медіа Групи Україна, 1+1 media і Інтер) від співпраці з компанією. Про це заявив керівник компанії Віктор Мазур.

Відео дня

«Подача в суд і АМК це логічний крок суб'єктів господарювання, якщо немає рішення досудового. Підготовка (документів — ред.) В АМК вимагає колосальних зусиль, це і аналітика, статистика, посилання на ресурси і сайти і т. д. «, — зазначив Мазур в коментарі НВ Бізнес.

Мазур наголосив, що вважає дії медіагруп картельною змовою з метою захистити свою медіаолігополію.

«Я сподіваюся що в кінці цього тунелю буде круглий стіл між медіагрупами і провайдерами. Дискусія буде публічною із запрошенням як експертів, так і профільних ЗМІ», — підкреслив Мазур.

Засновник Ланет додав, що з 1 травня 60% жителів Сєвєродонецька в Луганській області не зможуть бачити контент медіагруп. Також він назвав міфом твердження про те, що на початку 2020 року канали на супутнику закодували через скарги провайдерів.

«Провайдери були не проти цього, але основні вигодонабувачі це дві медіагрупи — Плюси і МГУ, які мають своїх DTH і ОТТ провайдерів (Плюси разом з Київстар)», — заявив Мазур.

Нагадаємо, що чотири українські медіагрупи StarLightMedia, Медіа Групи Україна, 1 + 1 media і Інтер в односторонньому порядку розірвали договори з провайдером Ланет і трансляція каналів цих медіагруп в мережі провайдера припиниться з 1 травня цього року.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X