Закрилася криптобіржа, яка хотіла стати першим продавцем криптовалюти Telegram

14 квітня 2020, 10:43

Біржа Blackmoon Crypto оголосила про закриття незабаром після рішення суду про заборону випуску криптовалюти Gram. Її пов’язують з фінансовою компанією віцепрезидента Telegram.

Криптовалютна біржа Blackmoon Crypto, яка планувала першою розпочати торгівлю токенами Gram, оголосила про закриття. Про це СЕО біржі Олег Сейдак розповів виданню CoinDesk.

За словами Сейдака, причиною закриття стали занадто високі витрати на дотримання вимог регуляторів. Зокрема, мова йде про дотримання П'ятої директиви з боротьби з відмиванням грошей і ліцензійні вимоги, які «міняються часто і не передбачувано».

Відео дня

«Ми прийшли до висновку, що неможливо управляти криптовалютною біржею, виконуючи всі вимоги ЄС, які постійно змінюються не в кращу сторону, і бути при цьому конкурентоспроможними», - зазначив СЕО Blackmoon Crypto.

Як зазначає видання, минулого тижня біржа відправила користувачам електронні листи з оголошенням про закриття. Всі ліміти зняття і збори були скасовані.

Відзначається, що Blackmoon Crypto оголосила про закриття незабаром після того, як в кінці березня поточного року суд погодився з вимогами Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) і заборонив випуск криптовалюти Telegram.

Як уточнює видання, партнером Blackmoon Crypto була швейцарська компанія Gram Vault. Компанія планувала надавати послуги зберігання криптовалюта Gram. Крім того, Blackmoon Crypto працювала неофіційними технічним партнером Telegram - TON Labs. Blackmoon Crypto пов'язують з кіпрським кредитним торговим майданчиком віцепрезидента Telegram Іллі Перекопського - Blackmoon Financial Group.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X