Використають як живий щит. Інвестори криптовалюти Telegram побоюються, що їм не повернуть гроші - ЗМІ

27 квітня 2020, 18:52
Деякі інвестори проєкту криптовалюти Telegram побоюються, що кошти повернуть тільки громадянам США, а решта все-таки отримають токени. Офіційні пропозиції інвесторам поки не надходили.

Telegram може повернути кошти, інвестовані в запуск криптовалюти Gram тільки американським інвесторам. Про це пише видання The Bell з посиланням на чотирьох інвесторів проєкту, імена яких не розкривають.

Відео дня

На думку джерел видання, для інших інвесторів брати Дурови можуть випустити Gram попри заборону американського суду на випуск криптовалюти Telegram.

«Троє з чотирьох співрозмовників чули про те, що саме такий розвиток подій зараз обговорюють і інші інвестори. Четвертий стверджує, що про такий план вже знає більшість інвесторів TON, а початок обговорення дали приватні розмови деяких інвесторів з представниками Telegram », - йдеться в матеріалі видання.

Інвестори побоюються, що в такому випадку вони можуть стати «спільниками» незаконного поширення криптовалюта з точки зору американського законодавства, оскільки в рішенні суду йшлося про загальну заборону випуску токенів, а не тільки про заборону випуску на адресу американських інвесторів.

Також інвестори відзначають, що навіть якщо інвестор або фонд формально не належать до американської юрисдикції, багато банків не захочуть мати справу з власниками незаконних криптоактивів. Самі інвестори кажуть, що в разі випуску Gram, команда проєкту використає їх як «живий щит».

Відзначається, що команда Telegram все ще не відправляла жодні офіційні пропозиції інвесторам. Також представники Telegram не прокоментували ситуацію виданню.

Нагадаємо, що в кінці березня суд в США заборонив випуск криптовалюти Telegram, прирівнявши токен до цінного паперу. Таким чином суд постановив, що для випуску токенів необхідно було провести додаткові процедури, передбачені американським законодавством.

Незабаром про закриття оголосила криптобіржа Blackmoon Crypto, яка хотіла стати першим продавцем криптовалюта Telegram. У ЗМІ цю біржу пов'язували з фінансовою компанією віцепрезидент Telegram.

В цілому блокчейн-платформа Telegram залучила $ 1,7 млрд у 175 інвесторів в ході двох ICO. До 30 квітня компанія Дурова згідно з попередніми обіцянками повинна надати інвесторам токени або повернути гроші.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X