Випуск Gram не гарантують. Telegram виключить американських інвесторів з криптопроєкту і поверне їм 72% вкладених коштів — ЗМІ

5 травня 2020, 11:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У компанії Павла Дурова повідомили інвесторам, що не можуть гарантувати випуск токена Gram навіть через рік. Американським інвесторам компанія поверне 72%, іншим запропонували альтернативну угоду.

Команда Telegram 4 квітня відправила інвесторам блокчейн-платформи TON новий лист, в якому уточнила, що у американських інвесторів кріптопроекта НЕ буде опції забрати 110% вкладень через рік.

Відео дня

Про це повідомляє видання The Bell з посиланням на лист, справжність якого підтвердили двоє інвесторів.

Таким чином, американські інвестори Gram можуть розраховувати лише на повернення 72% вкладень зараз.

«На жаль, з огляду на ваш статус інвестора з США і на основі більш пізніх обговорень з відповідними органами влади і нашими адвокатами, ми прийняли важке рішення не використовувати цей варіант з вами (американськими інвесторами - ред.) Через невизначене ставлення регуляторів в Сполучених Штатах », - йдеться в листі.

Пізніше видання написало про другу версію листа, призначену для інвесторів поза юрисдикцією США. Згідно з цим документом, Telegram не може обіцяти інвесторам, що вони отримають токени Gram в 2021 році. Справжність листа виданню підтвердили два інвестори проєкту.

У компанії Павла Дурова пояснюють, що через регуляторні ризики Telegram не зможе виконати дану раніше інвесторам обіцянку  видати криптовалюту через рік. Водночас в компанії заявили про готовність укласти нову угоду з інвесторами, які доведуть, що не є резидентами і не базуються в США.

Команда Telegram попросила інвесторів, згодних на альтернативну угоду, підтвердити свою юрисдикцію до 17:00 вівторка, 5 травня і надіслати підписані документи до 11 травня.

Нагадаємо, що 30 квітня команда Дурова запропонувала інвесторам кріптопроекта Telegram кілька варіантів повернення коштів . Інвестори можуть отримати 72% вкладених коштів зараз або залишитися в проекті ще на рік і отримати 110%. У разі, якщо Telegram не зможе випустити криптовалюта, Павло Дуров обіцяв розрахуватися з інвесторами акціями компанії. При цьому, точна оцінка Telegram невідома. Деякі інвестори називають цифри в діапазоні від $ 4 до $ 10 млрд.

30 квітня закінчився термін, до якого команда Дурова повинна була випустити токени Gram або повернути інвесторам кріптопроекта гроші. В цілому блокчейн-платформа Telegram залучила $ 1,7 млрд у 175 інвесторів в ході двох ICO.

В кінці березня суд в США заборонив випуск криптовалюта Telegram , прирівнявши токен до цінного паперу. Таким чином суд постановив, що для випуску токенов необхідно було провести додаткові процедури, передбачені американським законодавством.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X