Рейтинг топ-50 IT-компаній України. EPAM першим переступив позначку в 10 000 співробітників

22 лютого 2021, 17:22

За минулу пів року українські IT-компанії розширили штати на рекордні 7930 співробітників. Майже половина нових співробітників припала на компанії з топ-5 рейтингу — EPAM, SoftServe, GlobalLogic, Luxoft і Ciklum.

За даними рейтингу топ-50 IT компаній України за останні пів року компанії збільшили кількість співробітників на 11,6% - на рекордні 7930 осіб, говориться в дослідженні DOU.

Відео дня

Всього в IT-компаніях рейтингу працюють понад 76 тис. співробітників.

«Якщо влітку рейтинг бив негативні рекорди, то в другому півріччі ситуація кардинально змінилася. Компанії повністю оговталися від кризи і демонструють рекордні темпи зростання», - відзначили в DOU.

Також в DOU відзначили, що в Україні з'явилася перша IТ-компанія на 10 000 фахівців - EPAM. При цьому, топ-5 компаній за кількістю фахівців залишився незмінним - EPAM, SoftServe, GlobalLogic, Luxoft і Ciklum. Відзначається, що ці компанії за пів року збільшили свій штат на 3500 співробітників - до 30 106 осіб.

Водночас в рейтингу з'явилися новачки - холдинг Techiia (27 місце) і продуктова компанія Jooble (47 місце). Крім того, компанія Autodoc піднялася з 35 на 26 місце.

Також наголошується, що компанія Ring Ukraine змінила назву і тепер фігурує в рейтингу як SQUAD (25 місце). За даними DOU, крім назви в компанії нічого не змінилося - вона все так само продовжує працювати і набирати співробітників.

Як зазначає DOU, в цілому позитивна динаміка виявилася у 37 компаній проти 23-х в першому півріччі 2020 року. Негативну динаміку зафіксували у восьми компаній, серед яких Luxoft, Netcracker, Astound Commerce, Intecracy Group, AMC Bridge і Nexteum.

За останні пів року тільки вісім компаній відкрили нові офіси як в Україні, так і за її межами. Нові офіси учасників рейтингу з'явилися в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську. А також в Канаді, Бразилії, Грузії, Литві, Румунії, Німеччини, Британії.

При цьому, у 43-х компаній з рейтингу є офіси в Києві, у 22-х - у Львові та Харкові, а у 16 і 15 - в Одесі і Дніпрі відповідно.

Більшість компаній не планують перевозити співробітників за межі України.

Раніше в Офісі ефективного регулювання BRDO повідомили, що за підсумками минулого року обсяг українського ІТ-експорту вперше перевищив $5 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X