Uber може тимчасово заблокувати акаунти потенційних носіїв коронавірусу. Водіям обіцяють компенсацію

11 березня 2020, 17:08
Компанія обіцяє виплачувати компенсацію за 14 днів карантину заразилися співробітникам і тим, у кого коронавірус тільки підозрюють.

Uber виплатить компенсації водіям і кур'єрам, які підхопили коронавірус і не можуть працювати, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія обіцяє виплачувати компенсацію за 14 днів карантину як співробітникам, у яких підтвердили захворювання, так і тим у кого коронавірус тільки підозрюють. Також в Uber заявили, що блокуватимуть акаунти людей у яких виявили коронавірус, і тих, хто визнаний контактували із зараженими, пише Reuters .

Відео дня

У Uber відзначили, що у компанії є цілодобово працює команда, яка повинна забезпечувати допомогу органам охорони здоров'я в боротьбі з епідемією.

Місяцем раніше Uber заблокувала 240 акаунтів користувачів в Мексиці, які, можливо, нещодавно контактували з людиною, імовірно зараженим коронавірусів.

Нагадаємо, що Автосалон в Нью-Йорку офіційно перенесли через коронавируса . Що станеться з прем'єрами, які планувалося провести на заході, поки невідомо.

В Україні через коронавируса ввели тритижневий карантин, скасувавши масові і спортивні заходи .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X