Рекордний квартал. Витрати користувачів на додатки виросли до $32 млрд

1 квітня 2021, 11:24

В аналітичній компанії App Annie припускають, що за підсумками року витрати користувачів на мобільні ігри можуть досягти $120 млрд. За минулий рік користувачі витратили на все додаток трохи більше — $143 млрд.

У першому кварталі 2021 року споживчі витрати на додатки досягли нового рекорду в $ 32 млрд, пише TechCrunch з посиланням на дані аналітичного сервісу App Annie.

Відзначається, в що на початку 2021 року споживачі витратили на 40% більше на додатки для iOS і Google Play в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Попри те, що в першому кварталі споживчі витрати iOS склали $21 млрд проти всього $11 млрд у Android, обидва магазину зросли на 40%.

Відео дня

Традиційно, велика частина споживчих витрат припала на ігри - $22 млрд з $32 млрд. Відзначається, що ігри найбільше купували власники смартфонів на Android - з витрачених ними $11 млрд на ігри довелося $9 млрд. Користувачі пристроїв на iOS витратили на ігри $13 млрд з $21 млрд.

У списку найбільш популярних ігор за підсумками кварталу потрапили Join Clash 3D, Among U !, Dop 2. Відзначається, що на тлі пандемії коронавірусу кількість завантажень мобільних ігор виросло в 2,5 раза, а за підсумками року витрати користувачів можуть досягти $120 млрд. Це в 1,5 раза більше, ніж у всіх інших ігрових форматах разом узятих.

В цілому, найбільш викачуваними додатками виявилися TikTok, Facebook, Instagram, Telegram, WhatsApp і Zoom. Найбільше зростання кількості завантажень в першому кварталі цього року показав орієнтований на конфіденційність месенджер Signal. Також сильне зростання показав і месенджер Telegram, зростання завантажень якого спостерігався на тлі відтоку користувачів з мейнстримних соцмереж після штурму Капітолію.

Раніше повідомлялося, що українська компанія Murka другий рік поспіль увійшла в топ-30 мобільних видавців у регіоні EMEA за версією App Annie.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X