Компанія HP відхилила пропозицію Xerox про купівлю

18 листопада 2019, 10:57

У HP не виключають можливості злиття двох компаній у майбутньому, але поточну пропозиція Xerox вважають заниженою.

Рада директорів HP Inc. одностайно відхилила пропозицію Xerox Holdings Corp. про придбання виробника принтерів і персональних комп’ютерів, повідомляє Інтерфакс.

У листі, адресованому головному виконавчому директору Xerox Джону Вісентіну, йдеться, що пропозиція «істотно недооцінює HP і не відповідає інтересам її акціонерів».

Відео дня

Як повідомлялося, на початку листопада Xerox зробив пропозицію про придбання HP за $33 млрд.

Ринкова вартість Xerox становить $8,4 млрд, тоді як HP оцінюється трохи менше ніж у $30 млрд. Xerox треба було б запозичити істотний обсяг коштів для завершення запропонованої угоди, про що згадується в листі HP.

«Рада директорів також вважає характер пропозиції вкрай умовним і невизначеним, в тому числі з урахуванням потенційних наслідків величезного обсягу заборгованості об'єднаних компаній», — говориться в листі.

Тим часом рада директорів HP не виключила можливості злиття двох компаній і повідомила, що відкрита для переговорів із Xerox.

«Ми усвідомлюємо потенційні переваги об'єднання, ми відкриті для того, щоб дізнатися, чи може злиття з Xerox представляти цінність для акціонерів HP», — наголошується в листі.

Як повідомлялося, в Xerox порахували, що за рахунок злиття компаній і створення нового гіганта в сфері офісних технологій ефект від синергії може становити не менш ніж $2 млрд на рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X