Покупець готелю Дніпро назвав вимоги до майбутньої кіберспортивної арени за $40 млн в центрі Києва

17 вересня 2020, 12:55

Серед головних вимог до майбутньої кіберспортивної арени покупець готелю Дніпро називають близькість до метро і технічне оснащення.

Один з покупців готелю Дніпро і співзасновник української киберспортівной команди NAVI Олександр Кохановський заявив, що на даний момент розглядає 6-7 майданчиків в 3 км від центру Києва для створення киберспортівной арени за $ 40 млн.

Відео дня

Про це він заявив під час Офіційної презентації Української Професійної кіберспортивної Асоціації 17 вересня.

«Зараз ведемо переговори, конкретики якоїсь немає. Я б сказав, що відмінно заходить Палац спорту», - додав Кохановський.

За словами співзасновника NAVI кіберспортивного арена буде мультифункціональної: для спорту, кіберспорту, концертів і виставок. При цьому, основним критерієм для вибору арени буде саме її локація. За словами Кохановського арена повинна бути в жвавому місці і швидше за все - поруч з метро.

"Якщо ми говоримо про внутрішнє наповнення - вона повинна бути оснащена за останнім словом техніки. Тому що є регламенти або райдери у турнірних операторів, є райдери у виконавців. І ми хочемо, щоб ці райдери були відразу включені", - додав Кохановський.

Нагадаємо, що на Інвестиційному форумі Києва Кохановський розповів про плани покупців готелю Дніпро вкласти $40 млн у створення в центрі Києва мультифункціональної арени, на якій можна буде проводити турніри з кіберспорту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X