Поки дивляться росТВ і піратять. Кожен третій український глядач сподівається на розкодування супутника — Viasat

27 липня 2020, 19:19

Через чутки про можливе розкодування супутника, близько 2 млн українських телеглядачів все ще не вирішили питання про перехід на платний сигнал або зміну типу мовлення.

Кожен третій український глядач продовжує сподіватися на розкодування сигналу провідних українських телеканалів на супутнику.

Про це йдеться в дослідженні ринку супутникового телебачення, проведеного в червні GFK Ukrainе і ІНФО-сапієнс на замовлення оператора супутникового телебачення Viasat.

Відео дня

Ще близько 2 млн українських телеглядачів не прийняли або відклали рішення про перехід до офіційного платного провайдера або зміні типу прийому сигналу через заяви про можливу розкодування каналів.

Повідомляється, що ці чутки спровокували користувачів не переходити на платний тип прийому.

"Як наслідок, в очікуванні розкодування каналів відбулося зростання попиту на піратські сервіси або заборонені російські канали, які все ще залишаються відкритими на супутниках, і доступні нашому глядачеві безкоштовно", - наголошується в дослідженні.

Відзначається, що на сьогодні в Україні закодований сигнал вже більше 40 комерційних телеканалів і цей список буде тільки рости.

Нагадаємо, що українські медіа-групи заблокували супутниковий сигнал в ніч з 28 на 29 січня. Тоді із загального доступу зникли 22 каналу. Пізніше закодували сигнал також канали Xsport, Трофей, Терра, Наука, Фауна, Кус-Кус, 36.6, Дача, Епоха і Music Box UA .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X