На відкритому супутнику. У StarLightMedia назвали дату запуску міжнародного каналу

11 березня 2020, 10:38
Сітка новоствореного телеканалу ICTV Ukraine не буде повністю дублювати сітку закодованих каналів групи.

Медіагрупа StarLightMedia запустить з 16 березня міжнародний канал ICTV Ukraine на відкритому супутнику, повідомляє Телекритика.

Як повідомили виданню в групі, терміни запуску мовлення були узгоджені з офісом президента України.

Відео дня

«ICTV Ukraine отримав ліцензію і вже 16 березня з'явиться в ефірі у вільному доступі для всіх, хто стежить за новинами і хотів би отримувати якісну інформацію про нашу країну", - зазначив президент StarLightMedia Олександр Богуцький.

Трансляція нового каналу буде здійснюватися переважно на базі телеканалу ICTV та його інформаційних продуктів, а також включатиме розважальні продукти входять в групу Нового каналу та СТБ.

У медіагрупі підкреслили, що сітка ICTV Ukraine не буде повністю дублювати сітку закодованих каналів. В ефірі новоствореного телеканалу будуть з'являтися телевізійні продукти, мовлення яких у відкритому доступі буде погоджено з правовласниками.

Нагадаємо, що на початку березня StarLightMedia оголосив про плани запустити міжнародний канал на відкритому супутнику . Новий телеканал був створений у відповідь на прохання Президента України, яка була озвучена під час зустрічі з представниками медіагруп 28 лютого . Тоді президент і представники медіагруп домовилися про запуск незакодованих супутникових міжнародних версій загальнонаціональних телеканалів, однак StarLightMedia виявилася єдиною групою, якій довелося створювати подібний телеканал. У 1 + 1 media і Inter Media Group міжнародні версії телеканалів залишалися у відкритому доступі, а Медіа Група Україна не закодувала інформаційний телеканал Україна 24.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X