Материнську компанію TikTok покарали в Китаї за «відхід від цінностей соціалізму»

24 червня 2020, 11:59

Китайська влада перевірила ряд відеоплатформ, в результаті чого на деякі сервіси були накладені штрафи. Під санкції влади потрапив і розробник сервісу TikTok.

Адміністрація кіберпростору Китаю оштрафувала відеосервіс Xigua від ByteDance (материнська компанія TikTok). Про це пише Bloomberg з посиланням на заяву відомства.

Всього державне відомство Китаю здійснило перевірку щодо 31 сервісу, з яких 10 були оштрафовані. Крім ByteDance санках з боку китайського регулятора піддалися сервіси, в які інвестував китайський холдинг Tencent. Зокрема, мова йде про Bilibili, Huya і DouYu.

Відео дня

Як говориться в повідомленні регулятора , санкції на сервіси були накладені через поширення "вульгарного контенту". Також повідомляється, що оштрафовані сервіси «відходять від соціалістичних цінностей», «псують атмосферу в суспільстві» і ставлять під загрозу "здорове зростання молоді".

Крім штрафу, відомство заборонило сервісів реєструвати нових користувачів і випускати оновлення для додатка. Як уточнює Bloomberg, сервіси Huya і DouYu повідомили про "припинення оновлень" 23 червня. Представники ByteDance і ряду інших компаній не відповіли на запит агентства про коментарі.

Нагадаємо, що за даними Reuters, квартальний прибуток компанії-власника TikTok зросла на 130%. За останніми оцінками, вартість ByteDance становить $ 95-140 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
X