Суд дозволив Київстар не доплачувати майже 100 млн грн на вимогу податкової

17 лютого 2021, 16:26

Суд встав на сторону Київстар в суперечці оператора з податковою службою. Компанії дозволили не доплачувати податків на майже 100 млн грн, а перевірку 2019 року назвали незаконною.

Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов мобільного оператора Київстар до Офісу великих платників податків ДПС та скасував податкове повідомлення-рішення від листопада 2019 року про збільшення суми податку на прибуток на 96,15 млн грн. Про це пише видання Finbalance.

Відео дня

У своєму рішенні суд погодився з висновком позивача про те, що включення Київстар до плану-графіка документальних перевірок на 2019 шляхом коригування такого плану в лютому 2019 суперечить нормам Податкового кодексу та іншим положенням чинного законодавства.

"Податкове повідомлення-рішення, прийняте за результатами такої перевірки є протиправним і підлягає скасуванню", - йдеться в рішенні суду.

Податкова зажадала від Київстар доплатити майже 100 млн грн, оскільки в ході перевірки ДПС встановила, що компанія не в повному обсязі відбила витрати на формування резервів для відшкодування майбутніх витрат, пов'язаних зі знижками на послуги роумінгу за 2013 і 2014 роки.

В результаті таких дій Київстар начебто занизив оподатковуваний прибуток 2015 року на 577,4 млн грн.

Нагадаємо, що в грудні 2020 року суд скасував антимонопольний штраф lifecell майже на 20 млн грн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X