Великий мобільний оператор може приєднатися до BankID

17 вересня 2020, 18:27

У оператора сподіваються, що BankID допоможе Київстар розвивати сегмент мікроплатежів.

Український мобільний оператор Київстар вивчає можливість підключення до BankID для розвитку сегмента мобільних мікроплатежів.

Про це представник компанії заявив в ході круглого столу BankID і що чекає банки після приєднання до системи мобільних операторів, пише видання Фінансовий клуб .

Відео дня

«Ми можемо виступати як технічні партнери банків для ідентифікації через BankID. Зараз відпрацьовується схема, яка дозволить ідентифікувати власника електронного гаманця згідно з вимогами BankID », - зазначив глава департаменту мобільних фінансових послуг Київстару Сергій Коптіка.

Відзначається, що за кожну верифікацію клієнта через BankID небанківські комерційні установи з 1 липня платять по 20 грн. В Київстар відзначили, що крім зазначеного тарифу існують додаткові податки, тому фінальна сума буде вище 20 грн.

Представник оператора додав, що на даний момент компанія розвиває клієнтські мікроплатежі. Квартальна база абонентів, які проводять мікроплатежі, налічує 800 тис. Абонентів.

У той же час в компанії висловили припущення, що «Фінансовий» номер клієнта, який використовується для ідентифікації в BankID і інтернет-банкінгу, є контрактним. У той час як мікроплатежі доступні тільки абонентам передоплати.

Нагадаємо, що мобільний оператор Київстар виступає проти спрощення процедури перенесення незареєстрованих мобільньних номерів, побоюючись зростання шахрайства. Схожої позиції дотримуються і в Vodafone Україна.

Своєю чергою, у телеком-регулятора заявляють, що більшість випадків шахрайства пов'язані зі зміною сім-карти, а не перенесенням номера.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X