Київ обігнав Мюнхен і посів 34 місце в рейтингу стартап-міст

16 квітня 2019, 15:32

Київ піднявся з 63 місця на 34 місце в рейтингу стартап-міст

Київ посів 34 місце серед більше ніж 1000 міст світу, як один з найбільших стартап-міст. Україна в цілому знаходиться на 31 місці з понад 100 країн. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на рейтинг StartupBlink.

Відео дня

Київ піднявся з 63 місця на 34-е, обігнавши стартап-екосистеми Гельсінкі, Мюнхена, Шеньчженя і Дубліна. Останнє оновлення карти робилося в 2017 році.

Позиція країни в рейтингу залежить від кількості проектів, їх якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. Позиція міста - від того, наскільки сильна екосистема і це оцінюється власним алгоритмом авторів звіту. В Україні партнером StartupBlink став техно-парк UNIT.City.

У столиці нарахували 321 стартап. Крім Києва в рейтинг увійшли Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). А Україна за останні два роки піднялася в топі на 4 позиції.

Серед міст перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн - США, Великобританія і Канада.

Карта StartupBlink створена на основі Google Maps. Всього на ній відзначені понад 62 000 стартапів. У базі зібрані дані по AngelList, Swissstartups.org, Elance.com і інших платформах. Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях і місцем розташування, а акселератори - за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і по регіонах.

Раніше повідомлялося, що український стартап SolarGaps отримав 1 млн євро.

Показати ще новини
Радіо NV
X