Канали Ахметова повернулися на Megogo

18 січня 2021, 17:00

За словами директора зі стратегічного розвитку Megogo Івана Шесткова, сторони зійшлися на одній з опцій.

Медіасервіс Megogo відновив показ телеканалів холдингу Медіа Група Україна бізнесмена Ріната Ахметова. Про це пише Детектор Медіа.

Як розповів в коментарі виданню директор зі стратегічного розвитку Megogo Іван Шестаков, його компанії вдалося домовитися з МГУ. Зокрема, в пакет Медіасервіс повернуться канали Україна, Україна 24, НЛО-ТБ та інші.

Відео дня

«Ми дійшли спільної згоди, деталі розкривати не можемо, але зійшлися на одній з опцій», - розповів Шестаков.

У прес-службі медіагрупи виданню відповіли, що сторони тільки фіналізують домовленості.

«Глядачам вже доступний контент телеканалів Медіа Групи Україна на платформі Megogo. Поки ми фіналізуємо наші домовленості з медіасервісом», - заявили в МГУ.

Нагадаємо, що на початку 2021 року медіасервіс Megogo припинив транслювати канали Медіа Групи Україна - новинний Україна 24 і основний канал групи - Україна. Тоді в коментарі НВ Бізнес прес-служба Megogo заявила, що всі пропозиції сервісу за умовами продовження контракту з МГУ були відхилені.

У листопаді 2020 року видання Цензор.нет повідомляло, що медіасервіс Megogo виграв тендер на показ Ліги чемпіонів, Ліги Європи і нового турніру Ліги конференцій в 2021-2024 роках. Медіасервіс офіційно оголосив про виграш тендеру 13 січня 2021 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X