Кабмін підтримав вихід України з угоди СНД про мобільний зв’язок

3 березня 2021, 18:10

У Кабміні зазначили, що з моменту підписання угода не набрало для України практичної реалізації.

Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді вивести Україну з Угоди про співробітництво в розвитку і використанні систем стільникового рухомого зв'язку в рамках СНД. Як передає Інтерфакс-Україна, відповідний проєкт закону схвалений на засіданні уряду 3 лютого.

Відео дня

На думку Кабміну, вихід України з цієї угоди жодним чином не вплине на інтереси українських громадян, в тому числі на тимчасово окупованих територіях.

Також в уряді зазначили, що з моменту підписання угода не набрало для України практичної реалізації. У Кабміні додали, що співпраця і будь-які контакти з виконавчими органами СНД з питань реалізації через об'єктивні причини не відбуваються.

Угода про співробітництво в розвитку і використанні систем стільникового рухомого зв'язку була ратифікована в 1998 році. Воно визначає домовленості щодо забезпечення співпраці країн-учасниць СНД в сфері розвитку систем стільникового рухомого зв'язку, вдосконаленні міждержавного ринку послуг і послідовної реалізації Угоди про координацію міждержавних відносин в галузі поштового та електричного зв'язку від 9 жовтня 1992 року.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X