Європарламент підтримав скасування плати за роумінг для українців - Порошенко

14 вересня 2017, 15:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Європейський парламент підтримав ініціативу про скасування для громадян України плати за роумінг при перебуванні на території країн-членів Європейського Союзу

Про це повідомив в своєму мікроблозі Twitter президент України Петро Порошенко."Моя ініціатива щодо роумінгу для українців в ЄС 2 дні тому була підтримана Європарламентом. Ми і далі будемо розширювати співпрацю з ЄС", - написав глава держави.

У прес-службі президента додали, що відповідна ініціатива включена в проекти документів, які повинні бути розглянуті на саміті Східного партнерства (Україна, Грузія, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Молдова) в Брюсселі (Бельгія) 24 листопада, передають Українські Новини.

Нагадаємо, в травні Петро Порошенко доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), розглянути питання зниження плати за послуги міжнародного роумінгу при перебуванні українців на території ЄС.

Крім того, президент вважає за необхідне вжити спільних з Європейським Союзом заходи щодо зниження плати за роумінг між Україною та європейськими країнами.

Додамо, що в липні в Євросоюзі остаточно скасували плату за роумінг .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X