ЄС покриє безкоштовним Wi-Fi усі парки, площі, музеї та бібліотеки

30 травня 2017, 18:52
Для всіх мешканців Євросоюзу та туристів у громадських місцях великих і маленьких населених пунктів згодом може з’явитися вільний доступ до інтернету

Європейська Комісія (ЄК) поставила ціль охопити всі громадські місця Євросоюзу (ЄС) безкоштовним Wi-Fi-доступом. Про це сьогодні повідомила прес-служба ЄК.

Програма WiFi4EU передбачає можливість вільного підключення до всесвітньої мережі для мешканців ЄС і туристів. Безкоштовні точки Wi-Fi мають з’явитися в усіх парках, на площах, у громадських спорудах, бібліотеках, музеях, медичних закладах ЄС.

Відео дня

Бюджет на просування програми WiFi4EU впродовж 2017-2019 років складає 120 млн євро. Ці кошти ЄК має намір спрямувати на придбання найсучаснішого обладнання. Згідно розрахунків, WiFi4EU дозволить отримати безкоштовний інтернет-доступ 6-8 тис. місцевим спільнотам. Число щоденних підключень коливатиметься в межах 40-50 млн.

Раніше дослідницька компанія iPass прийшла до висновку, що безкоштовний Wi-Fi є однією з найрозповсюдженіших мішеней, які обирають хакери для нападу на корпорації.

Показати ще новини
Радіо NV
X