Як зникнути з інтернету, знайти Wi-Fi для Facebook і вберегти свій iPhone від вистежування – новини IT в світі

25 листопада 2016, 17:40
Вже за кілька років на кожного землянина припадатиме по кілька підключених до інтернету пристроїв

1Як видалити свої дані з інтернету? Шведи – знають

Шведські програмісти Віллі Довбо і Лінус Юннебак запустили сайт Deseat.me , який дає змогу витерти всі свої облікові записи користувачам Google. Але для початку потрібно ввійти в свій інтернет-акаунт, після чого програма просканує всі підключені до нього профілі.

Відео дня

У списку, який сформує Deseat.me, можна вибрати саме ті пункти, які користувач хотів би видалити. Потім сервіс перенаправить на сторінку, де можна витерти інтернет-акаунти. Для цього достатньо натиснути лише одну кнопку, повідомив The Huffington Post .

2iPhone може розкрити ваше місце розташування

В Китаї користувачі смартфонів від Apple стикнулися з проблемами безпеки при використанні функції Live Photo. В соціальних мережах китаянка попередила, що місце, де ви зробили подібну фотографію, можна легко встановити. Вона за допомогою iPhone 7 зробила "живе фото" своєї доньки у дитячому садочку та виклала в соцмережу Weibo. Впродовж пів години з нею зв’язався невідомий і повідомив точну адресу згаданого дитячого садочка, повідомила місцева преса .

Стривожена матір зазначила, що невідомий, на щастя не мав лихих намірів щодо її дочки. Однак вона заявила, що Apple повинна виправити цей недолік. Сама компанія поки що не прокоментувала цей випадок.

3Facebook допоможе знайти Wi-Fi

Найбільша соціальна мережа світу тестує нову функцію, за допомогою якої можна відшукати Wi-Fi-точки поряд із місцем свого перебування. За даними The Next Web , таким чином компанія намагається заохотити своїх користувачів частіше та більше використовувати сервіс прямих відеотрансляцій. Сучасні мобільні мережі не всюди можуть забезпечити достатню швидкість і якість інтернет-підключення.

Станом на сьогодні відомо, що нова функція доступна в декількох країнах власникам iOS-пристроїв і, можливо, користувачам смартфонів під управлінням Android.

4На кожного землянина припадатиме по кілька підключених до інтернету пристроїв

До 2020 року кількість підключених до інтернету ґаджетів зросте до 24 млрд – це більше, ніж 4 пристрої на одну людину, підрахували дослідники з BI Intelligence .

Спочатку інтернет речей з’явився на персональних комп’ютерах, потім цю екосистему поповнили смартфони, планшети, смарт-годинники та телевізори. Тепер, вважають аналітики, настала пора всіх пристроїв, які оточують людини у повсякденному житті. Новітні технології змінять спосіб, у який ми взаємодіємо з будинками, користуємося транспортом, працюємо та багато іншого, переконані в BI Intelligence.

5Panasonic випустить робота-слугу за $60 млн

Японський виробник зацікавився розробкою стартапу Seven Dreamers і має намір вкласти у випуск робота Laundriod $60 млн. Цей пристрій розміром як холодильник має звільнити домогосподарок від такої рутини, як сортування та складання випраного одягу, повідомила The Telegraph .

За підрахунками Seven Dreamers, на подібну роботу в середньому люди витрачають приблизно 9 тис. годин (або 372 дні) за все своє життя. На ринок компанія має намір випустити Laundroid у березні 2017 року, але не розкрила інших подробиць цього пристрою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X