Ізраїльтяни купили український IT-стартап за $3,75 млн

2 квітня 2019, 10:12

Ізраїльська Perion Network оголосила про купівлю українського стартапу Septa Communications

Ізраїльська компанія Perion Network оголосила про придбання українського стартапу Septa Communications, більш відомого під ім'ям Captain Growth. Сума угоди - $3,75 млн, повідомляє AIN.

Частину коштів виплатять безпосередньо під час поглинання компанії, решту суми стартап отримає протягом двох років за умови виконання поставлених KPI.

Відео дня

Perion Network займається рекламними рішеннями для видавців і брендів. Компанія була заснована в 1999 році під назвою IncrediMail і займалася розвитком однойменного поштового клієнта. В 2011 році компанія змінила назву на Perion. До 2015 року виручка Perion досягла $330 млн.

Septa Communications - український стартап, заснований Дмитром Плешаковим і Дмитром Білашем в 2017 році. Фаундери запустили проект після управління власним digital-агентством. Компанія розвиває проект під назвою Captain Growth, Це IT-продукт на основі штучного інтелекту, здатний аналізувати рекламу і управляти маркетинговою активністю клієнтів. Раніше команда брала участь в акселератор StartAD і не залучала інвестиції.

За словами CEO Perion Дорона Герстель, технології Captain Growth допоможуть Perion краще зорієнтувати рекламу для брендів і знаходити релевантну аудиторію.

Раніше повідомлялося, що український антіфейковий сервіс отримає майже 1 млн євро від європейського акселератора.

Показати ще новини
Радіо NV
X