ІТ-гіганти взялися за штучний інтелект, Blackberry попрощалася зі смартфонами – новини ІТ у світі

1 жовтня 2016, 17:54
У мас-медіа з’явилися повідомлення про вибухонебезпечність пральних машинок Samsung і одного iPhone

1iPhone 7 спіткала "палаюча" доля Samsung

Закордонні засоби масової інформації повідомили про два випадки займання нових флагманських смартфонів від Apple. Британська The Independent з посиланням на користувача соціальної мережі Reddit розмістила світлини обгорілого iPhone 7 Plus. Причому покупець зазначив, що навіть не встиг скористатися новим ґаджетом, бо отримав його вже в обгорілому вигляді.

Відео дня

Згодом в мережі з'явилися фотографії ще одного пошкодженого "яблучного" флагмана, пошкодженого зсередини. Аналітики, опитані сайтом BRG, висловили припущення, що батарея саме цього пристрою просто збільшилася, але не обгоріла.

Повідомлення з бракованими iPhone 7 швидко розповсюдилися в інтернеті після нещодавніх проблем із новими смартфонами Samsung Galaxy Note 7. Виробник змушений був відкликати всі вже продані телефони через численні випадки займання.

2Вогонь почав переслідувати пральні машини Samsung

Після численних випадків займання смартфонів південнокорейського виробника в пресу потрапили повідомлення про обгорілі пральні машини Samsung. Комісія з безпеки споживацьких товарів Сполучених Штатів Америки заявила, що ці пристрої використовувати небезпечно після скарг декількох покупців, повідомила ВВС.

У повідомленні відомства мова йшла про моделі пральок з вертикальним завантаженням, випущених з 2011 по 2016 роки, але конкретні моделі не називалися. У 2013 році Samsung відкликала сотні тисяч пральних машин у Австралії через загрозу їх займання.

3Blackberry попрощалася з ринком смартфонів

Канадська Blackberry, яка була однією з перших компаній-виробників розумних телефонів, повідомила про вихід з цього ринку. Вона уклала угоду з індонезійською PT BB Merah Putih, якій передала права випускати смартфони під брендом Blackberry. Пристрою працюватимуть на операційній системі Android з підвищених рівнем захисту.

Позбувшись збиткового напрямку, канадська компанія зосередиться на розробці програмного забезпечення та наданні ІТ-послуг. До виходу в 2007 році iPhone смартфони Blackberry користувалися підвищеним попитом, а капіталізація цієї компанії сягала $80 млрд.

4Snapchat змінила назву та випустила окуляри з камерою

Соціальна мережа Snapcnat скоротила свою назву до Snap і повідомила про вихід на ринок сонцезахисних окулярів із вбудованою відеокамерою. Пристрій матиме кут огляду 115 градусів, що співпадає з можливостями людського ока.

На прилавки новий пристрій має потрапити вже цієї осені за орієнтовною ціною $130. За задумом розробників, камера дозволить користувачам записувати 10-секундні ролики, які окуляри передаватимуть відразу ж у соцмережу через Bluetooth чи Wi-Fi. Новий ґаджет Snap випустить у трьох кольорах, кораловому, бірюзовому та чорному.

5ІТ-гіганти вирішили разом розвивати штучний інтелект

Провідні високотехнологічні компанії світу об’єднали свої зусилля для розробки та майбутнього застосування штучного інтелекту (ШІ). До альянсу увійшли Amazon, Deep Mind (підрозділ Google), Facebook, IBM і Microsoft, повідомила ВВС.

Організацію очолять директор дослідницького відділу Microsoft Ерік Хоровіц і засновник Deep Mind Мустафа Сулейман. Компанії поставили собі за мету інформувати широку громадськость про можливості штучного інтелекту, проводити спільні дослідження та надавати рекомендації вченим, які вивчають цю галузь.

До числа партнерів поки що не увійшла Apple, яка використовує ШІ у віртуальному помічнику Siri. До вище згаданих ІТ-компаній також не приєдналася OpenII Ілона Маска. Він неодноразова заявляв, що для людства штучний інтелект може бути небезпечнішим, аніж ядерна зброя.

Показати ще новини
Радіо НВ
X