Інтертелеком розрахувався з боргами перед Концерном РРТ. В хід пішло обладнання

18 грудня 2020, 17:59

CDMA-оператор Інтертелеком виплатить борг перед Концерном РРТ, передавши обладнання на суму в 32,7 млн грн.

Найбільший український CDMA-оператор Інтертелеком в досудовому порядку виконав свої зобов'язання по виплаті заборгованості перед державним Концерном РРТ. Про це йдеться в повідомленні на сайті Концерну.

Відео дня

«11 грудня 2020 на судовому порядку між Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення і Товариством з обмеженою відповідальністю Інтернаціональні телекомунікації (Інтертелеком) всі наявні претензії з боку Концерну РРТ в частині погашення накопиченої кредиторської заборгованості на адресу оператора зв'язку ТОВ Інтертелеком повністю усунені», - повідомляється на сайті КРРТ.

В рахунок погашення заборгованості оператор передає концерну частину свого обладнання на загальну суму 32,788 млн грн, говориться в постанові Господарського суду Одеської області. Йдеться про обладнання в дев'яти областях України, де Інтретелеком вимкнув свою мережу CDMA у вересні 2020 року.

Відзначається, що Концерн РРТ і Інтертелеком продовжать співпрацю з укладеними договорами, пов'язаним з обслуговуванням мережі оператора.

У жовтні цього року суд Одеської області задовольнив спільну заяву Концерну РРТ та оператора Інтертелеком і затвердив мирову угоду між сторонами. Відповідно до угоди, Інтрертелеком брав на себе зобов'язання виплатити Концерну РРТ заборгованість в розмірі 3,8 млн грн до 31 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, що 18 вересня цього року Концерн РРТ звернувся до суду з вимогою стягнути з найбільшого CDMA-оператора країни Інтертелеком заборгованість в розмірі 25 мільйонів гривень.

До цього, 14 вересня, Концерн РРТ відкликав з суду іншого свою заяву, в якому вимагав визнати Інтертелеком банкрутом через борг перед держпідприємством в розмірі близько 30 млн гривень. Щоб позбутися процесу про банкрутство, на початку вересня 2020 року оператор виплатив Концерну першу частину заборгованості - 7,5 млн гривень і пообіцяв найближчим часом внести всю суму боргу. У Держспецзв'язку введенні якої знаходиться КРРТ), відзначали, що знайшли вихід із ситуації і домовилися з Інтертелеком про погашення боргу.

Нагадаємо, що в серпні цього року Інтертелеком офіційно позбувся частот у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X