І TikTok не завадив. Instagram має понад 2 млрд активних користувачів на місяць — CNBC

15 грудня 2021, 10:50

Кількість активних користувачів Instagram перевищила позначку 2 млрд. На те, щоб подвоїти кількість користувачів, соцмережі знадобилося трохи більш як три роки.

Цієї осені кількість активних користувачів Instagram перевищила позначку 2 млрд на тлі проблем соціальної мережі з регуляторами. Про це пише CNBC з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

Відео дня

Повідомляється, що співрозмовники видання дізналися про 2 мільярди користувачів Instagram під час внутрішніх розмов. За словами одного з джерел, Instagram досяг цієї цифри приблизно за тиждень до того, як у жовтні Facebook змінив назву на Meta.

Зазначається, що Instagram офіційно не розкривав кількість своїх користувачів з того моменту, як у червні 2018 року соціальна мережа пробила позначку 1 млрд активних користувачів на місяць,

На думку експертів, швидкість зростання аудиторії до 2 мільярдів користувачів є особливо важливою, враховуючи величезну конкуренцію з боку TikTok.

" Це говорить мені про те, що, незважаючи на недавній виклик TikTok, Instagram, як і раніше, актуальний для людей", - зазначив аналітик Edward Jones Девід Хегер.

Раніше повідомлялося, що Instagram поверне хронологічну стрічку на початку 2022 року. Вона не замінить чинний алгоритм, однак користувачі зможуть переключитися на неї в налаштуваннях.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X