IBM оголосив про згортання бізнесу в Росії - заява компанії

8 червня, 12:05
IBM планомірно згортає бізнес у РФ (Фото:Mikita Yo\Unsplash)

IBM планомірно згортає бізнес у РФ (Фото:Mikita Yo\Unsplash)

Компанія IBM офіційно оголосила про згортання бізнесу до РФ.

В IBM заявили про планомірне згортання бізнесу IBM у Росії, оскільки наслідки війни продовжують наростати, а невизначеність щодо її довгострокових наслідків зростає.

Про це йдеться в офіційній заяві СЕО компанії Арвінда Крішни.

Відео дня

« Ми вважаємо цей крок правильним і необхідним, а також природним наступним кроком після припинення нашого бізнесу. Цей процес розпочнеться сьогодні і призведе до відокремлення нашої місцевої робочої сили». — наголосив Крішна.

В IBM зазначили, що оголосили про зупинення роботи в РФ ще 7 березня, щоб мати можливість оцінити довгострокові варіанти, продовжуючи платити і забезпечувати наших співробітників у Росії.

У той же час у компанії підкреслили, що IBM і надалі підтримуватиме їх і зробить всі розумні кроки, щоб забезпечити підтримку та зробити їх перехід якомога більш упорядкованим.

Напередодні низка ЗМІ писала про вихід IBM з РФ з посиланням на російське пропагандистське видання РИА Новости. Заяви на сайті компанії на той момент не було. Агентство Reuters відкликало новину про вихід IBM.

Німецький Deutsche Bank вивіз зі своїх російських офісів до Берліна кілька сотень IT-фахівців. У компанії стверджують, що це не евакуація.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X