Huawei запустила в Україні свій відеосервіс

15 червня 2021, 18:01

Компанія Huawei запустила в Україні свій відеосервіс Huawei Video. Україна стала однією з чотирьох країн, де доступний пакет підписки на сервіс.

Китайська компанія Huawei запустила в Україні свій сервіс потокового відео за запитом Huawei Video. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Платформа розпочала роботу в квітні 2020 року. На даний момент сервіс пропонує більше 10 тисяч годин фільмів та понад 10 млн коротких відеокліпів. У Huawei Video заявляють про щомісячну аудиторії в 5,3 млн унікальних користувачів.

Відео дня

Повідомляється, що Huawei Video пропонує доступ до контенту різних жанрів - від фільмів і телешоу до новин, спортивних програм і документальних стрічок. У компанії обіцяють додавати нові відео в сервіс щотижня. Крім того, у Huawei Video е безкоштовний розділ з підбіркою новин, документальних і розважальних програм.

У компанії додали, що уклали партнерство з українським відеосервісом Megogo, преміальний контент якого будуть пропонувати користувачам в рамках підписки.

Україна стала однією з чотирьох країн, де вже доступні підписні пакети. В майбутньому Huawei планує розширити цю опцію на інші країни СНД.

Раніше в Megogo заявили, що змогли утримати передплатників після втрати контенту Amediateka

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X