Huawei хоче домовитися з британським урядом про відстрочку можливого відсторонення компанії від розвитку 5G

13 липня 2020, 11:58

У Huawei сподіваються на відстрочку до 2025 року в питанні відсторонення компанії від розгортання 5G в Великобританії.

Керівництво китайської телекомунікаційної компанії Huawei попросило провести останню зустріч з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, щоб обговорити відстрочку для усунення компанії від розгортання 5G на території країни. Про це пише Sunday Times.

Відео дня

У Huawei сподіваються відкласти видалення свого обладнання з мереж мобільного зв'язку до наступних виборів в 2025 році. У китайській компанії сподіваються, що наступний уряд може скасувати заборону на використання обладнання Huawei в мережах 5G, уточнює видання.

Натомість китайський техно-гігант зобов'язується підтримувати роботу свого обладнання, яке використовується в Великій Британії в мережах 2G, 3G і 4G.

Нагадаємо, що в поточному році Велика Британія має намір відмовитися від обладнання китайської Huawei в своїх мережах 5G. Зміна політики британської влади пов'язане з новим звітом британського розвідувального агентства, яке викликало нові побоювання щодо безпеки щодо Huawei.

У січні поточного року уряд Великої Британії наклав ряд обмежень на участь Huawei в розгортанні мереж 5G в країні. Зокрема, обладнання китайської компанії не буде використовуватися для «ядра» і на Huawei має припадати не більше 35% комплекту периферії мережі, яка включає в себе радіощогли. У британському підрозділі Vodafone підкреслили, що на видалення обладнання Huawei з ядра мереж їм знадобитися близько п'яти років.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X