Huawei обігнала Apple у продажах смартфонів

1 серпня 2018, 15:56

Китайська компанія Huawei у другому кварталі 2018 року обігнала американську корпорацію Apple за кількістю проданих смартфонів, зайнявши друге місце у світі.

Про це свідчать дані маркетингового дослідження міжнародної компанії International Data Corporation (IDC).

Так, Huawei продала 54,2 млн смартфонів, що на 40,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року (38,5 млн). Це становить 15,8% світового ринку проти 11% у другому кварталі минулого року.

Відео дня

Apple вперше посіла третє місце в рейтингу з продажу смартфонів - компанія продала 41,3 млн одиниць. Це на 0,7% більше в порівнянні з продажами минулого року.

Корпорація Samsung посіла перше місце в рейтингу, продавши 71,5 млн смартфонів за цей період. Частка компанії на ринку склала 20,9%.

У цілому, за квітень-червень цього року було продано 342 млн смартфонів. Це на 1,8% менше, ніж в квітні-червні минулого року.

Відзначимо, що Apple Inc. у третьому фінкварталі наростила чистий прибуток більш ніж на 32%, у тому числі завдяки хорошим результатам у сегменті різних сервісів, у тому числі магазин додатків App Store. Це рекордний чистий прибуток компанії.


Huawei - працює в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Продукція компанії представлена більш ніж в 170 країнах світу. У компанії - 16 дослідницьких центрів по всьому світу. На українському ринку Huawei майже 20 років. Постачає обладнання для будівництва мереж стільникового зв'язку різних стандартів для всіх мобільних операторів країни.

Apple - американська корпорація, виробник персональних і планшетних комп'ютерів, аудіоплеєрів, телефонів, програмного забезпечення. Компанія заснована в Каліфорнії Стівом Джобсом, Рональдом Уейном і Стівом Возняком.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X