Хакери атакували тисячі онлайн-магазинів, Samsung відмовився від смартфона-флагмана – новини IT у світі

14 жовтня 2016, 17:30
Facebook запустив окрему соціальну мережу для корпоративних користувачів, а Sony намагається повернутися на ринок популярної споживацької електроніки

1Facebook хоче заробити на корпоративних користувачів

Найбільша соціальна мережа світу запустила платний додаток Workplace. За задумом Facebook, він допоможе співробітникам ефективніше спілкувати з робочих питань і працювати над спільними проектами.

Відео дня

Дещо видозмінена порівняно зі звичним інтерфейсом у Facebook платформа надає можливість створювати групові чати, персоналізовану стрічку новин, спільна працювати над документами. Workplace, зазначили в Facebook, має додатковий захист від хакерів.

Щомісячна вартість користування новим корпоративним додатком коливається в залежності від чисельності персоналу та складає $3 з людини в межах першої тисячі співробітників, $9 за людину – за наступні 9 тис. і $1 – якщо персонал компанії перевищує вказану чисельність.

На думку експертів, Workplace може зацікавити корпоративних користувачів завдяки низькій вартості додатку та популярності Facebook. Для порівняння, конкуруючий додаток Slack пропонує абонплату за одного співробітника $6,67 на місяць.

2Samsung попрощалась зі своїм вибухонебезпечним флагманом

Південнокорейський виробник електроніки оголосив про припинення випуску свого смартфону Samsung Galaxy Note 7. Про це сьогодні повідомила прес-служба компанії.

Після кількох випадків займання нових флагманів Samsung змушена була відкликати 2,5 млн нових смартфонів, запропонувавши їх спочатку обміняти. Згодом, після того, як ситуацію не вдалося виправити, виробник оголосив про припинення виробництва невдалої моделі.

Через невдачу з Galaxy Note 7 Samsung втратила $17 млрд своєї капіталізації.

Південнокорейський виробник офіційно не ввозив смартфони згаданої моделі в Україну. Однак тим, які придбали Galaxy Note 7, українське представництво компанії запропонувало обмін на Samsung Galaxy S7 edge або відшкодування повної вартості моделі.

3Sony вийшла на ринок віртуальної реальності

Японський концерн випустив шолом віртуальної реальності PlayStation VR за ціною $399. На думку спостерігачів, компанія таким чином намагається повернутися на ринок високодоходних ґаджетів. Компанія вже кілька років переживає видозміни, їй усе важче конкурувати з іншими виробниками телевізорів і смартфонів, де маржа надто мала.

PlayStation VR змагатиметься за гаманці користувачів із подібними пристроями від Facebook - Oculus Rift ($599) та HTC – Vive ($799). За даними Reuters, своєю перевагою Sony вважає вже існуючу 40-мільйонну армію користувачів ігрових приставок PlayStation 4. Віртуальний шолом можна підключати до цього пристрою і для цього не потрібно нового обладнання.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

4Від хакерів постраждало майже 6 тис. інтернет-магазинів

Нідерландський програміст Віллем Де Гроот знайшов 5925 заражених вірусом сайтів, які займаються онлайн-торгівлею, повідомила BBC. Він заявив, що шкідливий код в цих інтернет-магазини викрадав дані кредитних карток клієнтів.

За словами розробника, деякі викрадені дані комп’ютерний вірус направляв на сервери, розташовані в Російській Федерації. В подальшому копії кредиток зловмисники могли продати на закритих сайтах по ціні близько $30 за одну картку.

5Користувачів Facebook атакував Eko-вірус

Шкідливе програмне забезпечення (ПЗ) під назвою Eko збирало особисті дані користувачів найбільшої соціальної мережі у Франції. Про це повідомило видання Infosecurity.

Спеціалісти встановили, що вірус поширювався через Facebook Messenger – користувач отримував повідомлення від знайомого зі свого списку контактів, який уже заразився шкідливим ПЗ. У повідомленні було посилання, клацнувши на яке жертвам пропонувалося закачати та встановити розширення для Google Chrome.

Показати ще новини
Радіо NV
X