Український єдиноріг Grammarly інвестував в стартап колишнього співробітника Microsoft

14 травня 2020, 13:30

Стартап Grammarly вперше з моменту свого заснування інвестував в сторонню компанію.

Заснований українцями стартап Grammarly вперше за 11 років свого існування інвестував в сторонній проект - американський стартап Docugami. Про це пише Geek Wire.

Grammarly взяв участь в початковому раунді фінансування в розмірі $ 10 млн для Docugami. Оцінка стартапа не повідомляється.

Відео дня

Docugami використовує штучний інтелект, щоб допомогти компаніям створювати і витягувати інформацію з неструктурованих документів. Компанія була заснована колишнім членом команди Microsoft Жаном Паолі в 2018 році і базується в Сіетлі. Паолі також є одним з винахідників XML.

Видання відзначає, що останнім часом Grammarly стикається зі все більшою конкуренцією з боку Microsoft. Американський техно-гігант недавно випустив власний редактор для браузерів Chrome і Edge.

Grammarly створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою. Компанію заснували у 2009 році в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко і Дмитро Лідер. У 2011 році вона стала прибутковою. Восени 2019 року компанія залучила $ 90 млн в новому інвестиційному раунді і стала єдинорогом.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X