Покупець готелю Дніпро розповів, коли буде закрито угоду з придбання готелю

17 вересня 2020, 13:45

Один з покупців готелю Дніпро і співзасновник української кіберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський пообіцяв анонсувати всіх партнерів після того, як угода буде повністю закрита.

Про це він заявив під час Офіційною презентації Української Професійної киберспортівной Асоціації 17 вересня.

За його словами, угода буде повністю закрита через тиждень-два - після того, як покупцям будуть переведені акції готелю.

Відео дня

«95% шляху пройдено, залишилось 5%», — додав засновник NAVI.

Також Кохановський уточнив, що під кіберспорт в готелі Дніпро відведуть всього 3-4 поверхи. За його словами, на даний момент відводити під кіберспорт весь готель не має сенсу, оскільки для цього не вистачає відповідної екосистеми і гравців, які жили б там постійно.

Кохановський додав, що в кіберспортивній зоні готелю будуть створені тренувальні зони для гравців, зони відпочинку для спортсменів і кіберспортивний бар, в якому можна буде проводити невеликі спортивні події «до 100 осіб».

«Це буде стандартний готель. Але навіть такий екосистеми немає ні в одному готелі світу. Тобто жоден готель не може надати такі сервіси, про які ми говоримо. Ми хочемо почати з чогось », - зазначив співзасновник NAVI.

Нагадаємо, що 15 липня готель Дніпро був проданий в ході аукціону за 1,11 млрд гривень . Покупцем на торгах стало ТОВ Смартленд. Ця компанія зареєстрована в 2013 році і займається наданням в оренду і експлуатацією власного і орендованого майна. Її власниками в держреєстрі вказані Олексій Ігунін (82,29% статутного капіталу) і Максим Терещук (17,71%), який також є директором компанії.

23 липня один із засновників киберспортівной команди NaVi Олександр Кохановський заявив, що на аукціоні переміг він разом з партнерами та інвесторами . 29 липня Фонд держмайна затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю Дніпро .

15 вересня стало відомо, що покупці готелю Дніпро повністю розрахувалися за угодою і перевели в бюджет 1,111111222 грн. Раніше АМКУ дозволив переможцю аукціону придбати готель Дніпро.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X