Пішли на жорсткі заходи. Google пригрозила неприщепленим працівникам неоплачуваними відпустками та звільненнями — CNBC

15 грудня 2021, 09:37

Google буде відправляти нещеплених співробітників у неоплачувану відпустку та звільняти їх із компанії.

Компанія Google повідомила співробітникам, що вони втратять зарплату і зрештою будуть звільнені, якщо вони не дотримуватимуться політики компанії щодо вакцинації проти Covid-19.

Відео дня

Про це повідомляє CNBC із посиланням на внутрішній лист співробітникам.

У повідомленні для співробітників йдеться, що до 3 грудня співробітники повинні заявити про свій статус вакцинації та завантажити документи, що його підтверджують. Також працівники можуть подати заяву на звільнення від щеплення з медичних чи релігійних причин.

Після 3 грудня компанія почне зв'язуватися з тими зі співробітників, які не завантажили документи про вакцинацію або не були вакциновані, а також запити на звільнення від щеплення не були схвалені, йдеться у повідомленні. 

У документі йдеться, що співробітники, які не виконали правила вакцинації до 18 січня, будуть відправлені в «оплачувану адміністративну відпустку» на 30 днів. Після цього компанія відправить їх у «неоплачувану особисту відпустку» терміном до шести місяців з наступним звільненням.

Google не відразу відповів на запит видання про коментарі.

Зазначається, що Google попросив своїх понад 150 000 співробітників завантажити дані про вакцинацію у внутрішню систему компанії. Ця вимога стосується всіх співробітників, незалежно від того, збираються вони приходити до офісу чи ні.

Раніше повідомлялося, що американська авіакомпанія United Airlines звільнить майже 600 працівників, які добровільно відмовилися від вакцинації.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X