Вище за очікування аналітиків. Материнський холдинг Google відзвітував про виручку в першому кварталі

29 квітня 2020, 10:49

У компанії заявили про падіння рекламних доходів в березні і прогнозують погіршення ситуації у другому кварталі 2020 року.

Холдинг Alphabet, в який входить Google, представив звіт за перший квартал 2020 року і відзвітував про зростання виторгу на 13% - до $ 41,1 млрд проти $ 36,6 млрд роком раніше.

Як зазначає CNBC, аналітики прогнозували виручку холдингу на рівні $ 40,29 млрд. Чистий прибуток холдингу склала $ 6,836 млрд євро проти $ 6,657 млрд за аналогічний період 2019 року. Відзначається, що компанії вдалося наростити виручку і чистий прибуток внаслідок високого попиту на її сервіси в умовах пандемії.

Відео дня

Наприклад, виручка від хмарного бізнесу компанії виросла на 52% і склала $2,78 млрд, а рекламні доходи за звітний період збільшилися на 10%, до $33,76 млрд. Витрати на придбання трафіку підвищилися на 9%, до $7,45 млрд.

Відзначається, що виручка від реклами на YouTube зросла на 33% і склала $4,04 млрд. При цьому, в березні загальні рекламні доходи холдингу просіли на 10%.

«Результати за перші два місяці першого кварталу були сильними, проте в березні ми зіткнулися з істотним скороченням рекламних доходів. Ми маємо намір зосередитися на підвищенні ефективності, продовживши, при цьому, інвестувати в довгострокові можливості», - наголошується в пресрелізі компанії.

За словами головного фінансового директора холдингу Рут Порат, компанія очікує погіршення ситуації для рекламного бізнесу компанії в другому кварталі цього року, передає Reuters.

Витрати Alphabet виросли на 12% і досягли $ 33,2 млрд. Прибуток на акцію виявився нижчим за очікуваний і склав $ 9,87 при прогнозі в $ 10,38.

Нагадаємо, що через пандемію Google скоротив найм нових співробітників і інвестиції в сторонні проекти до кінця року . Раніше аналітики прогнозували, що через пандемію коронавируса компанії Google і Facebook можуть втратити $ 44 млрд рекламних доходів .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X