Google побудує власне місто неподалік від головного офісу в Кремнієвій долині

7 вересня 2020, 13:26

Компанія Google планує побудувати неподалік від своєї штаб-квартири в місті Маунтін-В'ю автономний кампус для співробітників компанії. На території будуть житло, магазини та громадський простір.

Google подав заявку в муніципалітет міста Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, на дозвіл побудувати автономний кампус навколо своєї штаб-квартири. Про це пише видання Business Insider.

Відео дня

Новий кампус буде охоплювати територію площею 16,18 га і включати парки і спортивні майданчики, торгові площі, ресторани і доступне житло. Його планують назвати Middlefield Park.

Також компанія планує додати 1850 житлових одиниць, з яких 20% буде доступним житлом - його віддадуть муніципалітету Маунтін-В'ю.

Відзначається, що в новому кампусі Google офісні площі займуть 120773,95 кв. м, 2787 кв. м. - відведуть під ресторани, магазини і послуги, і ще близько 2 тис кв. м. виділять для громадських місць.

У Google хочуть, щоб по міському кампусу можна було ходити пішки і їздити на велосипеді, а всі необхідні об'єкти знаходилися на відстані 10 хвилин пішки.

Поки проект знаходиться на ранній стадії і його вартість не називається.

Видання відзначає, що Google не єдина технокомпанія, яка активно інвестує в створення нових офісних комплексів. Раніше Amazon і Facebook оголосили про плани побудувати нові офісні простори. Amazon планує побудувати шість техно-хабів, а Facebook підписав договір про будівництво нового офісного центру в Нью-Йорку, загальною площею 220 000 кв.м.

Нагадаємо, що Google дозволила співробітникам працювати віддалено до літа 2021 року через пандемію коронавірусу.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X