Google вдвічі знизить комісії для всіх розробників. Але є нюанс

16 березня 2021, 19:27

Google вдвічі знижує комісії для розробників додатків. На відміну від Apple, яка раніше знизила комісії тільки для розробників, які заробляють менше $1 млн на рік, зміни Google торкнуться всіх.

Google вдвічі знизить комісію магазину Google Play для всіх розробників, які продають товари і послуги всередині своїх додатків, з 1 липня 2021 року. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Компанія знизить комісію до 15% на перший $1 млн виручки для всіх компаній. На виручку понад $1 млн комісія залишиться колишньою - 30%.

У Google не уточнюють, чи буде зниження комісії автоматичним або компаніям доведеться подавати для цього окрему заявку.

У компанії вважають, що завдяки зниженню комісії 99% розробників, які пропонують товари і послуги всередині додатків, будуть платити на 50% менше, оскільки заробляють менше $1 млн на рік.

За власними даними Google, 97% всіх додатків нічого не продають і не платять жодних сервісних зборів.

Нагадаємо, що з 1 грудня 2021 року Apple в два рази знизив комісію для невеликих розробників - з об'ємом продажів менш як $1 млн на рік.

На такий крок компанія пішла після конфлікту з розробником популярної гри Fortnite. омпания Epic Games ввела в своєму додатку можливість оплати покупок в обхід комісії App Store, після чого Apple видалив гру зі свого магазину додатків . Це поклало початок ряду позовів з боку компаній на адресу один одного.

У вересні 2021 року Spotify, розробник Fortnite і інші компанії об'єдналися для боротьби з комісіями в App Store.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X