Останній бастіон впав. Google оголосив про звільнення 12 000 співробітників по всьому світу задля скорочення витрат

20 січня, 15:54
Google також затримає частину бонусів співробітників і виплатить їх лише в березні або квітні (Фото:REUTERS / Dado Ruvic)

Google також затримає частину бонусів співробітників і виплатить їх лише в березні або квітні (Фото:REUTERS / Dado Ruvic)

Google скоротить близько 12 000 робочих місць, що становить понад 6% його глобальної робочої сили. Компанія стане останнім технологічним гігантом, який оголосив про скорочення штату після багатьох років його збільшення та найму.

Про це заявив генеральний директор Google Сундар Пічаї в електронному листі до співробітників компанії.

Скорочені співробітники зі США вже отримали листи про звільнення, в інших країнах цей процес займе більше часу через місцеві закони.

Відео дня

Компанія планує підтримувати звільнених співробітників. Вони отримають оплату за мінімум 60 днів, вихідну допомогу, починаючи з 16-тижневої зарплати плюс два тижні за кожний додатковий рік роботи в Google, бонуси за 2022 рік і невикористані відпустки та допомогу з працевлаштуванням.

Пічаї зазначив, що ключовим напрямком, на якому компанія зосередиться у майбутньому, стане штучний інтелект.

Крім того, як повідомляє CMBC, Google затримає частину бонусів співробітників і виплатить їх лише в березні або квітні замість звичного січня.

На відміну від інших технологічних гігантів, таких як Meta, Microsoft і Amazon, материнській компанії Google, Alphabet, поки вдавалося уникати скорочень робочих місць.

Редактор: Марія Ївженко
Показати ще новини
Радіо NV
X