Ось вам і «податок на Facebook». Google оголосив про подорожчання своїх послуг в Україні на 20%

1 грудня 2021, 15:06

Компанія Google попередила користувачів своїх платних послуг в Україні про подорожчання своїх сервісів.

Як повідомляє AIN, у компанії пояснили, що це пов’язано з нещодавно прийнятим та підписаним законом про «податок на Facebook», який ініціював голова фінансового комітету Данило Гетманцев.

Відео дня

У червні 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закон № 1525-ІХ, що вводить 20% ПДВ на онлайн-послуги, які компанії-нерезиденти надають українським користувачам.

На виконання цих правил Google і починає стягувати додатково 20% ПДВ зі своїх сервісів в Україні. Це підвищення стосується лише послуг, що надаються фізособам. Для компаній та підприємців з бізнес-акаунтами нічого не міняється:

«На виконання місцевого законодавства в Україні Google починає стягення 20% ПДВ з цифрових сервісів для індивідуальних користувачів та підприємців в Україні, що не зареєстровані як бізнеси. Якщо ви в Україні маєте бізнес-акаунт, це означає, що ви використовуєте його в комерційних цілях від імені зареєстрованої юрособи […] в такому разі від вас не вимагається додаткових дій. За умовами використання Google Cloud для бізнесу ви будете самі відповідати за оцінку та виплату будь-яких податків в Україні», — йдеться в листі від компанії.

В компанії радять звернутися до юристів, якщо у користувача виникли будь-які питання з цього приводу.

Показати ще новини
Радіо NV
X