Apple оштрафували в Нідерландах через спосіб оплати в App Store

25 січня 2022, 09:45

Регулятор у Нідерландах оштрафував Apple на 5 млн євро через те, що компанія не виконала вимогу про альтернативні способи оплати в магазині додатків.

Антимонопольний орган Нідерландів оштрафував Apple на 5 млн євро через відсутність альтернативних способів оплати в App Store, передає Reuters.

Компанія не виконала указ регулятора та не додала до 15 січня альтернативні способи оплати до свого магазину додатків.

Відео дня

У самій компанії заявляли, що виконали вимогу Управління у справах споживачів та ринків ( ACM), але 24 січня регулятор заявив, що Apple цього не зробила.

" Apple не змогла задовольнити вимоги по кількох пунктах", - йдеться в заяві наглядового органу.

Регулятор підкреслив, що розробники додатків для знайомств, як і раніше, не можуть використовувати інші платіжні системи в App Store.

Нагадаємо, що питання альтернативної оплати покупок в App Store є причиною конфлікту Apple і ряду розробників, серед яких творці програми для знайомств Tinder, стрімінговий сервіс Spotify, а також розробник популярної гри Fortnite - Epic Games.

У жовтні 2021 року Антимонопольний орган Нідерландів першим визнав монопольне становище Apple щодо оплати в додатках.

На початку вересня минулого року Південна Корея внесла поправки до Закону про телекомунікаційний бізнес , які зобов'язують Google та Apple дозволяти використання сторонніх платіжних систем у своїх магазинах. Це перша країна у світі, яка прийняла такі поправки.

У серпні 2021-го до Сенату США внесли на розгляд двопартійний антимонопольний законопроект , спрямований на захист ринку додатків від домінування технологічних гігантів Apple та Google.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X